Pagina selecteren

Word lid van onze e-maillijst en download een exemplaar van de Pathway Gebed Proces ©

Contact

Contact

Dr. Linda Howe, oprichter en directeur

linda@lindahowe.com

Jean Lachowicz, Operaties en technologie

jean@lindahowe.com

Susan Lucci, Bereik en facilitering

susan@lindahowe.com

Valerie Ursini, Directeur communicatie en sociale media valerie@lindahowe.com

Cindy Waldon, Coördinator lerarenprogramma

cindy@lindahowe.com

Mark James, Online coördinator en studentadviseur

mark@lindahowe.com

Lisa Howe-Ebright, Art Director / fotografie

lisa@lindahowe.com

Spreken en onderwijzen, internationale aanwezigheid, lezingen, lessen en gecertificeerde leraren worden gepresenteerd door het Linda Howe Center for Akashic Studies.