fbpx
Pagina selecteren

Contact

Contact

Dr. Linda Howe, oprichter en directeur

Linda@LindaHowe.com

Jean Lachowicz, Uitvoerend Directeur

Jean@LindaHowe.com

Susan Lucci, Visionaire navigator van publicatierelaties

Susan@LindaHowe.com

Brian Fischer, International Business Manager

MrFischer@LindaHowe.com

Cindy Waldon, Schooldirecteur: docent en studieadviseur

Cindy@LindaHowe.com

Rachel Zargo, Marketing en creatief directeur

Rachel@LindaHowe.com

Shalamar Molina, Videoproductie: speciale projecten

Shalamar@LindaHowe.com

Garen Hudson, Internationale lessen: productie

Garen@LindaHowe.com

Yingyi Wu, Online schoolboekhouding en boekhouding


Ying@LindaHowe.com

Lisa Howe-Ebright, Art Director / fotografie

Lisa@LindaHowe.com

Postadres:
Linda Howe Centrum voor Akasha Studies
1011 Lake Street, Suite # 433
Oak Park, Illinois 60301 VS.

Telefoon: +708 (771) 5830-XNUMX

 

Stats
Spreken en onderwijzen, internationale aanwezigheid, lezingen, lessen en gecertificeerde leraren worden gepresenteerd door het Linda Howe Center for Akashic Studies.